TILLYKKE TIL VINDERNE AF SÆSON 2 – ANTARKTIS (MADSSSSSSSS, MATSGREY, RONAKY & CALLYO)

Rekorder

*opdateres hver torsdag

Flest mål i en sæson

Af en enkelt spiller

Sæson Spiller Hold Division Mål
Sæson 2 Madssssss Antarktis Div 1 62
Sæson 2 Creamyyy Masonic Div 1 46
Sæson 2 Stefan. De Tre Musketerer Div 3 42
Sæson 1 Ronaky Atsarlis Div 1 41
Sæson 2 Kapser Lé Prejumpers Div 2 40
Sæson 2 MLN Monkey Time Div 4 40
Sæson 2 Ronaky Antarktis Div 1 40
Sæson 1 Rhc.Suiram Region Syd Syd E-sport Div 6 39
Sæson 2 TempoH Den Sovsede Børnehave Div 1 39
Sæson 1 Frosty HKH Esports Div 5 37

Flest Assists i en sæson

Af en enkelt spiller

Sæson Spiller Hold Division Assists
Sæson 2 Madssssss Antarktis Div 1 44
Sæson 1 Madssssss Atsarlis Div 1 43
Sæson 2 Kapser Lé Prejumpers Div 2 37
Sæson 2 Ejby Masonic Div 1 35
Sæson 2 Flashingo Copenhagen Esport Div 4 34
Sæson 2 Matsgrey Antarktis Div 1 34
Sæson 2 Nym FISK Div 1 32
Sæson 2 Rexo Masonic Div 1 31
Sæson 2 MLN Monkey Time Div 4 31
Sæson 1 Pixon FISK Div 1 30

Flest redninger i en sæson

Af en enkelt spiller

Sæson Spiller Hold Division Redninger
Sæson 1 Perigee Hjørnet Div 3 75
Sæson 2 Flashingo Copenhagen Esport Div 4 71
Sæson 2 Mystic Triple Bypass Div 1 70
Sæson 2 Claddy Copenhagen Esport Div 4 67
Sæson 2 Troels Triple Bypass Div 1 67
Sæson 1 ZinixM Hjørnet Div 3 64
Sæson 2 HanseN De Tre Musketerer Div 3 64
Sæson 2 Jorzen Odense Esport Div 1 64
Sæson 2 Ronaky Antarktis Div 1 61
Sæson 2 Kofoed Polle E-sport Div 1 61

Målfarligste Hold

I en enkelt kamp*

Sæson Hold Modstander Division Mål
Sæson 2 Masonic Polle E-sport Div 1 10
Sæson 1 Sørby Hamdoggers Three and a half men Div 1 8
Sæson 1 Rumble Only NFC Esport Div 2 8
Sæson 1 Polle E-sport Copenhagen Flames Old Boys Div 1 7
Sæson 2 Washed Men Booster FC Div 1 7
Sæson 2 Masonic Antarktis Div 1 7
Sæson 1 Three and a half men Polle E-sport Div 1 6
Sæson 1 Sørby Hamdoggers Polle E-sport Div 1 6
Sæson 1 Atsarlis Sørby Hamdoggers Div 1 Playoffs 6
Sæson 1 Atsarlis Masonic Div 1 Playoffs 6

*Kun streamkampe inkluderet

Længste OverTime [mm:ss]

I en enkelt kamp*

Sæson Hold Division Tid
Sæson 1 Masonic FISK Div 1 Playoffs 04:54
Sæson 1 SMH Three and a half men Div 1 04:35
Sæson 2 Triple Bypass Fallens Børnehave Div 1 04:15
Sæson 2 Polle E-sport Washed Men Div 1 Pro/Rel 03:08
Sæson 1 Sørby G.O.A.T Triple Bypass Div 2 02:58
Sæson 1 Triple Bypass Karogurl’s Sidekicks Div 2 02:48
Sæson 2 Triple Bypass Fallens Børnehave Div 1 02:40
Sæson 2 Torben Northern Legacy Div 2 02:33
Sæson 2 Femboy&Normies Lé Prejumpers Div 2 02:21
Sæson 1 Atsarlis Sørby Hamdoggers Div 1 02:18

*Kun streamkampe inkluderet

Korteste OverTime [mm:ss]

I en enkelt kamp*

Sæson Hold Division Tid
Sæson 2 Masonic Polle E-sport Div 1 00:04
Sæson 1 Polle E-sport Copenhagen Flames Old Boys Div 1 00:09
Sæson 2 Den Sovsede Børnehave Triple Bypass Div 1 Playoffs 00:11
Sæson 1 Odense Esport SMH Div 1 00:13
Sæson 2 FISK Den Sovsede Børnehave Div 1 00:14
Sæson 1 Sørby G.O.A.T Triple Bypass Div 1 00:18
Sæson 1 Triple Bypass Karogurl’s Sidekicks Div 2 00:18
Sæson 1 Atsarlis Masonic Div 1 Playoffs 00:18
Sæson 1 FISK Masonic Div 1 00:20
Sæson 2 Copenhagen Flames Old Boys FISK Div 1 00:21

*Kun streamkampe inkluderet

Hurtigste Mål [ss:ms]

I en enkelt kamp*

Sæson Spiller Hold Division Tid
Sæson 2 Kaalund Northern Legacy Div 2 02:44
Sæson 2 Zakarias SMH Div 1 02:55
Sæson 1 BiZaGe FC Frede Div 2 03:00
Sæson 2 Fusi Skakmat Div 3 03:00
Sæson 2 Creamyy Masonic Div 1 03:00
Sæson 1 Ravni Avanite Div 2 04:00
Sæson 1 Laskiri Sørby Hamdoggers Div 1 04:00
Sæson 1 Predicted Karogurl’s Sidekicks Div 2 05:00
Sæson 2 Nym FISK Div 1 05:00
Sæson 2 Tjyr The UnderDogs Div 3 05:00

*Kun streamkampe inkluderet