TILLYKKE TIL VINDERNE AF SÆSON 2 – ANTARKTIS (MADSSSSSSSS, MATSGREY, RONAKY & CALLYO)

Sæson 1

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Atsarlis99002527
2Masonic97111522
3FISK96121219
4Sørby Hamdoggers9513716
5Odense Esport9324-111
6Copenhagen Flames Old Boys9243-410
7Polle E-sport9315-510
8Three and a Half Men9216-107
9SMH9216-127
10Team Delfin (Udgået)9009-270

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Triple Bypass96301621
2Karogurl's Sidekicks96121019
3Torben96031118
4Sørby G.O.A.T9513616
5Tenzin9423114
6FC Frede9333112
6Northern Legacy9333112
8Avanite9306-99
9Bare Bedre9216-107
10MMO (Udgået)9009-270

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1No Jokes for 2295311018
2Rumble Only94501117
3Backflip Boys9513816
4Hjørnet9441716
5Maniacs9513216
6Banditzz9414-113
7Sovsen9234-39
8NFC Esport9234-49
9Born2Grind9225-78
10The Washing Machines9018-231

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Skakmat96211420
2Pole Hitters96121319
3Copenhagen Esport95311218
4Own Goal Gang9531918
5Kammis9522917
6Major9522617
7Vejle BK U179306-59
8Tredje Halvleg9216-117
9Aberne FC9108-203
10Ude på den båådee der (Udgået)9009-270

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Mikes98102025
2Bane96031018
2HKH Esports95311018
4Froggies9441616
5Skærmkrigerens Disciple9423314
6Kbhavana9324-111
7Pistacienødderne9324-211
8Bornholm United9216-97
9Det var os, vi lukkede hundene ud9135-106
10Fusion Reactors (Udgået)9009-270

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Crusty McDusty76011118
2Mågerne75111116
3Region Syd Syd E-sport7502815
4Fuzkeren's Disciple7313110
5Luftens Helte7223-28
6Sentinals7214-67
7E-sport Taasinge7115-84
8The Danish Vikings7106-153

Sæson 1

PosHoldSVUTGFPT
1Wannabe Tix74301115
2Art Gaming75021015
3Danish Xbox League7502915
4Bamser og Slikkepinde7412513
5Viper7313110
6Slot That7313010
7Calls (Udgået)7106-183
8Optic (Udgået)7007-180

S = Spillede kampe

V = Vundne kampe

U = Uafgjorte kampe

T = Tabte kampe

GF = Forskel i vundne og tabte games

PT = Point